en EN pl PL

Kąpielisko Kryspinów

Kryspinów, to idealne miejsce na wodne szaleństwa. Dla osób, które chcą poczuć ukojenie od miejskiego szumu przygotowane są miejsca na rajskie plaży, gdzie każda upływająca sekunda smakuje co raz lepiej, kojąc spragnione zmysły. Osoby preferujące aktywny tryb spędzania wolnego czasu nie mogą ominąć Szkoły Windsurfingu, wypożyczalni sprzętu wodnego, czy też lekcji aqua aerobicku.

 http://www.kryspinow.com.pl

Stadnina Koni Huculskich

Stadnina dysponuje w chwili obecnej liczbą ok. 25 - 30 koni przygotowanych do pracy w siodle, z czego kilkanaście koni pracuje również w zaprzęgach. Do dyspozycji Klientów są dwie odkryte ujeżdżalnie, na których są prowadzone szkolenia jeźdźców i koni, wydzielony teren do prób ujeżdżeniowych, tor przeszkód do "ścieżki huculskiej", wyznaczone, atrakcyjne krajobrazowo trasy do jazd terenowych. Polecamy jednodniowe, lub weekendowe mini-rajdy prowadzone po Garbie Tenczyńskim, lub w kierunku Zalewu w Kryspinowie.

http://www.nielepice.com.pl

Magiczny Kraków

Piękne uliczki Starego Miasta i Kazimierza kryją liczne kawiarenki, restauracje, puby, dyskoteki, kluby nocne tworzące unikatowy klimat miasta, gdzie życie toczy się całą dobę. Każdy, kto tutaj przyjedzie, znajdzie coś dla siebie. Stare Miasto, Wawel, zaułki żydowskiego Kazimierza tworzą klimat, gdzie czas się zatrzymał.  

czytaj więcej

Kraków Valley Golf

Mamy przyjemność przedstawić Państwu Krakow Valley Golf & Country Club, nowoczesny kompleks golfowo-rekreacyjny, którego sercem jest najpiękniejsze w Polsce, 18-dołkowe pole golfowe klasy mistrzowskiej, zaprojektowane przez jednego z najbardziej znanych architektów golfowych na świecie – Ronalda Freama z Kalifornii. W połączeniu z obiektami golfowymi, na obszarze zajmującym łącznie 160 ha stworzono całoroczny ośrodek rekreacyjny. 

Całkowita długość pola z professional tee wynosi 6518 m.

Zróżnicowanie topograficzne, szerokie, pofałdowane fairway'e, głębokie bunkry – to najbardziej charakterystyczne elementy. Wkomponowane w typowo jurajski krajobraz, otoczone granicą gęstego lasu, robią duże wrażenie, nawet na golfistach, którzy odwiedzili najpiękniejsze pola golfowe świata.

 

POŁOŻENIE

- 30 km od Krakowa
- 25 km od międzynarodowego portu lotniczego Kraków –Balice
- 30 km od dworca kolejowego Kraków-Główny


Dla Gości hotelu specjalny rabat w wysokości 15 % ceny!

http://www.golf.krakow.pl/